kamilka.pl

 

 

Kamila ma 16 lat, urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową (rozszczepem kręgosłupa). Wiąże się z tym wiele przykrych konsekwencji, między innymi to, że nie jest w stanie samodzielnie chodzić i wymaga pomocy w wielu codziennych czynnościach. Pomimo swej niepełnosprawności Kamila jest bardzo pogodna, pomysłowa, a także ambitna i pracowita, co pomaga jej osiągać dobre wyniki w nauce.

  Kamila urodziła się 19 maja 2005 roku... Więcej...

  1 % podatku na OPP

  Galeria zdjęć

  Kontakt

kamilka@kamilka.pl


Kamila w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

 

Przydatne linki:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Wyszukiwanie w KRS na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości

 

jak pomóc?

   Wersja PDF

Jako rodzice pragniemy aby Kamila mogła jak najlepiej funkcjonować i osiągnąć jak największą miarę samodzielności. W tym celu niezbędne jest zapewnienie jej intensywnej rehabilitacji i specjalistycznego zaopatrzenia ortopedycznego, co wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Między innymi dzięki Państwa wsparciu w ubiegłych latach udawało nam się sfinansować niezbędną rehabilitację, pobyty na turnusach rehabilitacyjnych oraz wykonać kosztowny sprzęt ortopedyczny. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli ktoś postanowi przekazać 1 procent swojego podatku za 2020 rok na leczenie i usprawnianie naszej córki. W tym celu wystarczy wypełnić wniosek w zeznaniu rocznym w następujący sposób:

  • wpisać numer KRS Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą":

0000037904

  • podać wnioskowaną kwotę

  • w części "Informacje uzupełniające", w pozycji "Cel szczegółowy 1%" wpisać:

3473  KRYCZKOWSKA KAMILA

 

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.


 


 

Za wszelkie przekazane środki

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

       

Strona główna

Nasza historia

Jak pomóc?

Galeria zdjęć

  Kontakt